773 04 04 03
Frequently asked questions

Jak si mohu rezervovat lekci ?

- Musíte mít nejprve u nás registraci. Stačí vyplnit email, dokončit registraci dle pokynů a pak již vybrat příslušnou lekci, na kterou chcete jít.

Mohu na jednu registraci rezervovat více osob?

- Ano

Po registraci se nemohu přihlásit, co mám dělat?

- 1. zkontrolujte si spam nebo hromadnou poštu. Mohlo se státm, že Vám omylem přišel aktivační email tam.
- 2. při registraci jste zadali email s malým nebo velkým písmenem a te/ď pro přihlášení používate opačnou variantu.
- 3. při registraci jste omylem zadali špatný email. Zkuste registraci znovu na stejný email. Pokud to projde, první email byl opravdu špatně.

Jaký je rozdíl mezi lekcemi?

- Veškeré informace o lekcích najdete zde: http://bungeeworkout.cz/cs/cviceni/ Pokud si nejste stále jisti, která lekce je pro Vás ta prává, napište nám.

Kolik lekce stojí?

Informace o cenách naleznete na našich webových stránkách zde: http://bungeeworkout.cz/cs/cenik/ nebo při rozkliknutí jedlotlivých lekcí v rezervačním systému.

Kde vás mohu najít?

- sídlíme v areálu na adrese Švábky 52/2. Uvidíte zde závoru, projděte za ní a pak již uvidíte na budově před Vámi cedule

Je na cvičení nějké váhové omezení?

Váhové omezení je 130Kg.

Chci zakoupit dárkový poukaz, co pro to musím udělat?

- Napište nám na email info@bungeeworkout.cz na kolik vstupů (případně na jakou částku) chcete poukaz nabít. Dále uvědte text s krátkým věnováním, které chcete mít napsané na poukazu. My Vám obratem zašleme bankovní údaje pro provedení platby. Jakmile budou peníze na našem účtu, voucher Vám zašleme na email. Pokud potřebujete poukaz co nejdříve, můžete nám poslat potvrzení o zaplacení a my Vám ho pošleme obratem.

Platí na Bungee lekce karta Multisport?

Bohužel na lekce Bungee Multisport Karta neplatí. Brzy se však budete moci registrovat v nově vznikajícím "Multiclubu", kde pak bude s kartou Multisport platit na naše lekce alespoň nějaká slevička :)